Apie mus

CAPITAL Real Estate, KOMERCINIO NT SKYRIAUS KOMANDA – dirbame tik su komerciniu NT, pasiskirstę teritorijomis ir NT sritimis. Mūsų darbo patirtis NT versle siekia 15 metų.

VISOS KOMERCINIO NT PASLAUGOS – klientų atstovavimas, perkant, parduodant, nuomojant komercinės paskirties NT. NT Konsultacijos apie rinkos tendencijas, investavimo, vystymo klausimais.

Norite įsigyti ar išsinuomoti komercinio NT? Turite komercinio NT?

Visada pasitarkite su CAPITAL Real Estate Komercinio NT specialistais!

Mano tikslas tapti ilgalaikiu NT partneriu ir pagalbininku kiekvienam savo klientui. Siekiu klientui maksimaliai naudingo rezultato. Jeigu ieškote pirkti ar išsinuomoti, jeigu turite komercines patalpas ir siekiate jas pelningai parduoti ar išnuomoti, kreipkitės – pradžiai stengsiuosi padėti bent naudingu patarimu. Padedu pelningai investuoti į NT. Specializuojuosi tam tikroje Vilniaus teritorijoje todėl dalinuosi su savo klientais visa naudinga informacija, pokyčiais ir naujienomis. Žiūriu į šį verslą rimtai ir atsakingai siekiu jį padaryti labiau civilizuotą, skaidrų ir atitinkantį klientų lūkesčius bei XXI amžiaus ekonomikos realijas. KREIPKITĖS!

 capital
Partneriai
nekilnojamo turto agentura


Butų nuoma Vilniuje
Namai Vilniuje
Sklypai Vilniuje
Draugai
Visos teisės saugomos © 2011-2018 m. Patalpų Nuoma Vilniuje