Norite investuoti?

Investavimas į  nekilnojamąjį turtą yra susijęs su  Nekilnojamojo turto pirkimu, nuosavybės registravimu, nekilnojamojo turto valdymu, jo nuoma ir (arba) pardavimu siekiant gauti pelną.

Viena iš investavimo į nekilnojamąjį turtą strategijų, gali būti įsigyto nekilnojamojo turto pagerinimas, kuri dar dažnai  vadinama nekilnojamojo turto vystymu. Nekilnojamasis turtas santykinai yra riboto likvidumo, palyginti su kitom investicijų formom, jis taip pat yra reiklus kapitalo prasme (nors kapitalui pritraukti gali būti naudojamos įvairios formos) ir labai smarkiai priklauso nuo nuo pinigų srautų. Jeigu visi šie veiksniai nėra gerai suprantami  ir įvaldyti investuotojo, nekilnojamasis turtas tampa rizikinga investicija.

Viena iš pagrindinių nekilnojamojo turto investicijų nesėkmės priežasčių yra tai, kad investuotojas kažkuriam laikui patenka į neigiamo pinigų srauto laikotarpį, kuris nėra apibrėžtas ir dažnai verčia juos perparduoti nuostolingai turtą arba pasukti nemokumo keliu. Kita priežastis gali būti ta, jog investuotojas tikėdamasis trumpalaikio pelno, nori greitai nupirkti ir greitai parduoti brangiau, tačiau užstringa šiame procese.

Mes dirbdami ir specializuodamiesi šioje srityje galime Jums padėti visais klausimais susijusiais su investavimu į nekilnojamąjį turtą.

KONSULTACIJA NEMOKAMAI

CAPITAL Real Estate

Konstitucijos pr. 23, Vilnius


Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

Asmens duomenys laikomi konfidencialiais ir trečiosioms šalims neskelbiami.

 
 capital
Partneriai
nekilnojamo turto agentura


Butų nuoma Vilniuje
Namai Vilniuje
Sklypai Vilniuje
Draugai
Visos teisės saugomos © 2011-2018 m. Patalpų Nuoma Vilniuje