Prekybinių, paslaugų patalpų nuoma

MŪSŲ PASLAUGOS IEŠKANTIEMS PREKYBINIŲ PATALPŲ:

 • Padedame išsiaiškinti Jūsų verslo poreikius NT nuomai ar pirkimui.
 • Ieškome Jūsų poreikius labiausiai atitinkančio NT.
 • Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su NT.
 • Stebime rinkos pokyčius ir naujienas – apie juos pirmiausia informuojame savo klientus.
 • Įvertiname atrinktų NT objektų potencialą, klientų srautą, atitikimą Jūsų poreikius.
 • Organizuojame kryptingas ir efektyvias objektų apžiūras.
 • Sužinome „neskelbiamą“ informaciją apie Jus dominantį NT objektą.
 • Sudarant nuomos arba pardavimo sandorį – derybose atstovaujame Jūsų interesus.
 • Organizuojame sandorio sudarymą pas notarus ir kitose reikalingose institucijose.
 • Deramės su savininku dėl Jums palankių nuomos/pardavimo sąlygų.
 • Dirbame su visais Vilniaus verslo ir prekybos centrais.
 • Mūsų duombazėje šiuo metu yra 500 objektų.

PATARIMAI IEŠKANTIEMS KOMERCINIŲ PATALPŲ PREKYBAI IR PASLAUGOMS

IŠSIAIŠKINKITE SVARBIAUSIUS SAVO VERSLO POREIKIUS

Vertėtų pirmiausia išsiaiškinti savo poreikius, kokios patalpos Jūsų verslui tinka idealiausiai. Suprantama, kad buvimas matomoje ir srautingoje vietoje duoda ne tik didelį klientų srautą „iš gatvės“, bet ir populiarumo prekiniam ženklui ir firmos vardui, o buvimas Senamiestyje ar Centre prideda dar ir prestižo bei patikimumo. Bet, pasvarstykite ir paskaičiuokite, kas Jūsų verslui svarbiausia, gal:

 • didžioji dalis Jūsų (esamų ir potencialių) klientų Jus suranda ne „iš gatvės“, gal klientai ateina iš interneto ar rekomendacijų, ar kitų reklamos priemonių, kokie Jūsų klientai, kas jiems svarbu;
 • koks Jūsų klientų segmentas;
 • Jūsų klientams svarbu, kad galėtų lengvai Jus rasti ir (be streso) nemokamai prisiparkuoti automobilį;
 • svarbu, kad būtų galima greitai iškrauti ar pakrauti prekes;
 • svarbu, kad darbuotojai galėtų greitai ir nebrangiai atvykti į darbą;
 • gal yra kitų faktorių būdingų tik Jūsų verslui;
 • gal jums svarbu, kad biuras būtų šalia (arba kaip tik nebūtų) prekybos vietos, valstybinės ar mokslo įstaigos.

Nereikia pamiršti, kad už matomumą Senamiestyje ar kitose srautingose vietose teks mokėti ženkliai didesnę nuomos kainą, tačiau tokiose vietose dažnai būna problemų su nemokamu parkavimu, saugumu. Gal paskaičiavus kainų skirtumą verta išsinuomoti patalpas toliau nuo centrinės miesto dalies, o sutaupytas lėšas tikslingai investuoti į verslą.

EKONOMIŠKAI APSVARSTYKITE ALTERNATYVAS

Atkreipkite dėmesį taip pat į tokį faktorių, kad srautingos vietos būna ne tik Senamiestyje ir centrinėse miesto zonose. Jeigu Jūsų verslui svarbu, kad toje teritorijoje gyventų daug žmonių, gal verta pagalvoti apie įsikūrimą miegamajame rajone, kuriame mokėsite ženkliai mažesnę nuomos kainą, bus daug nemokamo parkavimo vietų, lengviau į darbą atvyks Jūsų darbuotojai, o sutaupytas ženklias lėšas už nuomą galėsite skirti aplinkinių gyventojų informavimui apie Jūsų teikiamas paslaugas. Be to, mokant mažesnę nuomos kainą, sumažės Jūsų pastovieji verslo kaštai ir galėsite savo klientams pasiūlyti konkurencingesnę paslaugų ar produktų kainą.

PADĖSIME ATLIKTI KRYPTINGĄ IR AKTYVIĄ PAIEŠKĄ

Jeigu viską apsvarstę ir apgalvoję priėjote išvadą, kad Jūsų verslui neišvengiamai yra būtinas pirmas aukštas gerai matomoje ir srautingoje vietoje Senamiestyje, Centre arba populiariame prekybos centre. Pasiruoškite  kryptingoms ir intensyvioms paieškoms (nebent esate labai „geidžiamas“ ir stiprus nuomininkas, pvz.: žinomas didelis restoranų ar rūbų prekybos tinklas, į kurį patalpų savininkai ir brokeriai kreipiasi patys dar daug laiko iki tol, kol galimai nuomojamos patalpos yra ruošiamos atlaisvinti).

Daugelyje didžiųjų Europos miestų (Vilnius – ne išimtis) pirmo aukšto patalpos esančios populiariausiose gatvėse, srautingiausiose vietose ir prekybos centruose yra užimtos ir norinčių patekti į atsilaisvinusias patalpas netrūksta. Padarykite eksperimentą: praeikite populiariausias Vilniaus gatves bei prekybos centrus ir paskaičiuokite, kokia jų dalis yra neužimtos ar su užrašu „Išnuomojama“ (garantuoju, rasite ne daugiau nei 5% nuo visų esančių). Ieškant tokių patalpų labai svarbu – laiku gauti informaciją.

Verta nepamiršti, kad savininkams yra svarbu ne tik išnuomoti patalpas už tam tikrą kainą, bet ir tai, kad nuomininkas neišeitų iš patalpų anksčiau numatyto termino, sumokėtų pakankamą užstatą, įsipareigotų mokėti baudas dėl per ankstyvo pasitraukimo ir t.t. Taigi savininkas ieško ne tik nuomininko, kuris ne tik sugebės mokėti nuomos kainą, bet ir bus patikimas, laikysis įsipareigojimų t.y. bus patikimas.

Taigi, pasiruoškite tam, kad gali tekti dalyvauti potencialių nuomininkų „grožio konkurse“ ir jame patyrusio brokerio pagalba tikrai gali praversti, nes NT specialistas žino daugiau šio verslo informacijos, subtilybių bei niuansų, kurių Jūs galite ir nežinoti. Jūsų interesus atstovaujantis brokeris darys viską kas įmanoma, kad Jums reikalingas patalpas gautumėte būtent Jūs: pirmiausia Jums teiks informaciją apie naujienas, derėsis su savininkais  dėl Jums palankesnių sąlygų, domėsis informacija rinkos „užkulisiuose“.

SUDARANT NUOMOS SANDORĮ

1. Patikrinkite patalpų nuosavybės dokumentus – atkreipkite dėmesį ar objektas užstatytas ar ne, jeigu taip, pasidomėkite kokiai sumai.

2. Pasitelkite į pagalbą specialistus: teisininką, NT brokerį.

Atminkite, kad VIETA, kurioje Jūs darysite savo verslą yra vienas iš svarbiausių Jūsų verslo faktorių, bet ir ne pats svarbiausias, verslo sėkmę lemia ne tik teisingai pasirinkta vieta.

Sėkmės Jums ir Jūsų verslui linki,

CAPITAL Real Estate Komercijos skyriaus komanda

Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

Asmens duomenys laikomi konfidencialiais ir trečiosioms šalims neskelbiami.

 
 capital
Partneriai
nekilnojamo turto agentura


Butų nuoma Vilniuje
Namai Vilniuje
Sklypai Vilniuje
Draugai
Visos teisės saugomos © 2011-2018 m. Patalpų Nuoma Vilniuje